İstanbul’da yaşayan Kübra kayıplara karıştıBabaannesinin evinden çıktıktan sonra ortadan kaybolan 12 yaşındaki Kübra Dinç, 3 gündür aranıyor. Kübra’nın ailesi, kızlarının kaçırıldığını düşünüyor.


İstanbul'da yaşayan Kübra kayıplara karıştı

İstanbul’da yaşayan 12 yaşındaki Kübra Dinç, geçtiğimiz cuma günü Fatih ilçesine bağlı Zeyrek Mahallesi’nde yaşayan babaannesinden evlerine gitmek üzere çıktı.

Babaanne Hacer Dinç, okul arkadaşı olduğunu iddia eden bir kişinin yanında gördüğü torununu tekrar yanına çağırdı. Burada bir süre kalan Kübra, evine gideceğini söyleyerek evden tekrar çıktı.

3 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR

Babaanne Hacer Dinç, torununun yanına bir otomobilin yanaştığını gördüğünü ve ardından haber alamadıklarını söyledi.

İstanbul da yaşayan Kübra kayıplara karıştı #1

“ELİNİ TORUNUMUN ÜSTÜNE ATMIŞ”

Hacer Dinç, “Benim torunum geldi perşembe akşamı bende kaldı. Sabah 12.00’de benden çıktı. Arkadaşının yanında gideceğini söyledi, ben kız arkadaşı sandım ama erkek arkadaşıymış. Baktım elini benim torunum üstüne atmış. ‘Kübra’ diye seslendim, ‘çocuk kim’ dedim ‘okul arkadaşım’ dedi. Ben de ‘elin benim torunum omuzunda ne arıyor’ dedim çocuğa. ‘Haklısın teyze’ dedi. ‘Evine git’ dedim ve torunumu aldım.

“KIZIMIZI İSTİYORUZ”

Torunum da eve gideceğini söyledi. Beyaz bir arabayla içinde 3 aynı yaşta kişi vardı, torunum onlarla konuşuyordu. Ondan sonra torunumla birlikte gitti. Torunum kendi rızasıyla mı gitti, yoksa kaçırıldı mı bilmiyorum. Cuma akşamından beri haber alamıyoruz. Biz kızımızı istiyoruz kimse ona bir şey diyemez hepimiz onu çok seviyoruz.” dedi.

İstanbul da yaşayan Kübra kayıplara karıştı #2

“HASTALIĞI VAR, SOĞUKTA KALAMAZ”

Anne Hava Dinç, “Kübra güzel kızım neredesin? Üç gündür neredesin. Kızımı gören varsa lütfen haber versin, ben çok perişanım. Allah rızası için kim götürdü ise çocuğumu geri getirsin. Ben sağ salim çocuğumu istiyorum. Evimde 3 günden beri huzur yok. Çocuğumun zaten dalağı yok, hasta, soğukta kalamaz. Kızım da korkudan çıkmıyorsa çıksın gelsin.” diye konuştu.

İstanbul da yaşayan Kübra kayıplara karıştı #3

“KIZIM NE OLUR EVİNE DÖN”

Baba Şaban Dinç ise kızının kaçırıldığını düşündüğünü belirterek “Ona seslenmek istiyorum, kızım evine dön. Ne olur evine dön. O benim her şeyim. Üç gündür kayıp, gelsin evine. Hiçbir şekilde haber alamadık. Ben kaçırıldı diye düşünüyorum. Hiçbir şey yapmayacağız, yeter ki evine dönsün. Sağ salim dönsün tek dileğim bu.” ifadelerini kullandı.

Fatih’te 12 yaşındaki kız kayıplara karıştı

İstanbul da yaşayan Kübra kayıplara karıştı #4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir